Sonisphere 2012

12 years ago by Sebastian

- - - - - - -

Zdjęcie powyżej zostało zrobione na najlepszym koncercie o jakim kiedykolwiek słyszałem. Metallica, Pantera, AC/DC i inni na jednej scenie w 1991 roku w Moskwie. Wspaniały występ. Pewnie nie będzie nam już dane czegoś takiego nigdy zobaczyć, ale co tu dużo gadać. Zbliżające się wydarzenie - Sonisphere 2012 i tak będzie świetne. Uwielbiam Metallicę, lubię Black Label Society. Właśnie teraz słucham Machine Head i Gojiry. Trzeba się zapoznać z materiałem koncertowym.

Nigdy nie przepadałem za wielkimi koncertami i dlatego nie byłem na zbyt wielu. Może to być jednak jedna z niewielu ostatnich szans na zobaczenie Metallici na żywo w Polsce. W końcu członkowie zespołu starzeją się coraz bardziej i nie zniósłbym, gdybym nie miał już okazji podziwiać ich umiejętności na żywo. Zbyt dużo fajnych zespołów już niestety przegapiłem i nigdy nie zobaczę.

Tak więc zebraliśmy się razem z paczką przyjaciół, kupiliśmy bilety i jedziemy do Warszawy, żeby posłuchać i zobaczyć wielkie gwiazdy. Musiałem wziąć dwa wolne dni w pracy, której unikać za bardzo nie lubię, ale akurat w tym przypadku kompletnie mi to nie przeszkadza. Nie mogę się doczekać aż będę mógł posłuchać drącego się Jamesa Hetfielda, solówek Kirka „Wah“ Hammetta, potężnego małpoluda Roberta Trujillo i walącego w bębny jak mały jaskiniowiec Larsa Urlicha. No to widzimy się w Warszawie, Metallica! Już w ten czwartek!

Comments

The comment section is currently empty.

Share your thoughts...

Your email address will not be published. Required fields are marked *Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023