Suits

11 years ago by Sebastian

-

Pisząc ten tekst czekam na najbliższy czwartek. Wtedy właśnie zostanie wyemitowany ostatni odcinek drugiej serii serialu. I naprawdę nie mogę się doczekać bo serial jest po prostu świetny. Proponuję obejrzeć trailer...
O co chodzi? Sprawa całkiem prosta. Geniusz wyrzucony z college’u zostaje zatrudniony przez jednego z najlepszych prawników w Nowym Yorku, Harvey’a. Problem polega na tym, że Mike (bo tak ma na imię ów genialny człowiek) nigdy nie studiował prawa. Nie skończył nawet żadnego college’u. Ma za to fotograficzną pamięć i wszystko co przeczyta - pamięta. Tak więc Harvey ryzykuje i zatrudnia Mike’a, co powoduje wiele problemów ale i zarazem dostarcza ciekawych historii.

Seriali o prawnikach było już dużo, ale jakoś nigdy nie znalazłem takiego, który by mnie w pełni wciągnął. Ten różni się od innych fajnymi bohaterami. Harvey i Mike są dość wyjątkowi. Scenariusz może i nie jest idealny, ale jest trochę dramatyzmu i mnóstwo humoru. Jeśli mam oglądać serial o prawnikach to zdecydowanie wolę Suits niż Ally McBeal czy Good Wife. Wy też powinniście dać mu szansę.
Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023