Nowa wersja Waze do pobrania

11 years ago by Sebastian

- - - -

Z każdym dniem odkrywam Waze, rewelacyjną społecznościową nawigację samochodową na nowo. Dzisiaj w App Store pojawiła się wersja oznaczona numerkiem 3.6. Zmian może i nie ma dużo, ale jak zwykle są bardzo użyteczne. Do istniejących już opcji społecznościowych, czyli możliwości zgłaszania różnych wydarzeń na drodze dodano kolejną przydatną funkcję...

Na drodze prowadzone są jakieś prace konserwacyjno-budowlane? Teraz możesz to zgłosić. Dzięki temu inni użytkownicy przejeżdżający tą samą trasą w porę dowiedzą się o utrudnieniach i Waze będzie mógł wybrać odpowiednio wcześnie trasę objazdową. Przyznam, że nieczęsto zdarza mi się, żeby nagle gdzieś pojawił się jakiś objazd, niemniej jednak jest to rzecz przydatna. Widać, że twórcy nie próżnują i odpowiadają szybko na potrzeby użytkowników. Podobno odświeżono też wygląd map, ale różnice są chyba na tyle subtelne, że nic nie zauważyłem.

Nie korzystasz jeszcze z Waze? Powinieneś. Dzisiaj zauważyłem kolejną małą, ale za to pocieszną rzecz.

IMG_1353

Dojeżdżając do wyznaczonego celu ikonka mojego samochodu zmieniła się w zabawnego stworka pożerającego drogę, niczym Pacman kulki. Mała rzecz, a cieszy.

Jeśli jeszcze nie masz Waze, szybko naprawiaj swój błąd. Do wyboru wersja dla iPhone, Androida lub Blackberry. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mi do awansu na następny poziom zostało tylko 19km.
Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023