O tym jak nigdy się nie nauczycie...

11 years ago by Sebastian

-

Dał Ci ktoś kiedyś cokolwiek za darmo? Mnie nie, chyba, że po mordzie. Jak widać po kolejnej akcji na Facebooku, nigdy się nie nauczysz. Klikasz w lajki i udostępniasz strony jak frajer, jak tylko ktoś napisze, że coś rozdaje. Nie słyszałem, żeby ktoś cokolwiek w ten sposób dostał. A tymczasem...

Wejdź na Allegro i wyszukaj frazę „fanpage“. Oto wyniki. Zdziwiony? A ja nie. I jak będziesz klikał to skończysz jako towar na sprzedaż na napompowanym fałszywym rozdawnictwem fanpejdżu na Facebooku i będziesz celem jakiegoś reklamodawcy. Za każdym razem jest to samo. Nie pomaga żadne tłumaczenie, bo wszyscy lawinowo klikają w „iPada za darmo“, bo przecież co im szkodzi.

Otóż, nikt Ci iPada, bluzy, ani nawet złamanego grosza nie da. To, że iPad nie ma folii nie przeszkadza w żaden sposób, żeby go sprzedać. Sprzedałby się i tak. Zresztą, wcale nie ma żadnych iPadów, a swoją naiwnością sprzedasz się Ty.

A jak już klikasz w „lubię to“ wszędzie, to klikaj i u mnie. Przecież co Ci szkodzi. Ja przynajmniej nie sprzedam Cię na Allegro.
Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023