O tym jak nigdy się nie nauczycie...

11 years ago by Sebastian

-

Dał Ci ktoś kiedyś cokolwiek za darmo? Mnie nie, chyba, że po mordzie. Jak widać po kolejnej akcji na Facebooku, nigdy się nie nauczysz. Klikasz w lajki i udostępniasz strony jak frajer, jak tylko ktoś napisze, że coś rozdaje. Nie słyszałem, żeby ktoś cokolwiek w ten sposób dostał. A tymczasem...

Wejdź na Allegro i wyszukaj frazę „fanpage“. Oto wyniki. Zdziwiony? A ja nie. I jak będziesz klikał to skończysz jako towar na sprzedaż na napompowanym fałszywym rozdawnictwem fanpejdżu na Facebooku i będziesz celem jakiegoś reklamodawcy. Za każdym razem jest to samo. Nie pomaga żadne tłumaczenie, bo wszyscy lawinowo klikają w „iPada za darmo“, bo przecież co im szkodzi.

Otóż, nikt Ci iPada, bluzy, ani nawet złamanego grosza nie da. To, że iPad nie ma folii nie przeszkadza w żaden sposób, żeby go sprzedać. Sprzedałby się i tak. Zresztą, wcale nie ma żadnych iPadów, a swoją naiwnością sprzedasz się Ty.

A jak już klikasz w „lubię to“ wszędzie, to klikaj i u mnie. Przecież co Ci szkodzi. Ja przynajmniej nie sprzedam Cię na Allegro.

Comments

The comment section is currently empty.

Share your thoughts...

Your email address will not be published. Required fields are marked *Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023