Nowy Sync Mobile dla iPhone

11 years ago by Sebastian

- - - -

W ostatnim czasie pojawiło się wiele godnych odnotowania nowości dla iOS. Google w końcu dało nam Now i Hangouts. Pojawił się również długo wyczekiwany Mailbox w wersji dla iPada. Dla mnie największym zaskoczeniem jest jednak aktualizacja aplikacji Sync Mobile.

Sync Mobile to aplikacja stworzona przez bank Alior Sync do obsługi konta przez komórkę. Najnowsza aktualizacja sprawia, że nie tylko została dopasowana do ekranu iPhone’a, ale również potrafi skorzystać z dobrodziejstw wyświetlacza iPada. Dodatkowo należy odnotować poprawione w stosunku do poprzedniej wersji grafiki, dzięki czemu aplikacja jest ładniejsza.

Wygląda również na to, że komuś się bardzo chciało, bo Sync Mobile działa znacznie sprawniej. Stał się bardziej responsywny i nie zawiesza się już tak często przy wczytywaniu danych.

Cieszy mnie, że Alior wreszcie zaktualizował Sync Mobile. Nie jest to może aplikacja, której używam codziennie, ale nieraz potrafi uratować tyłek, kiedy nie mamy przy sobie komputera, a potrzebujemy szybko zrobić przelew, lub sprawdzić stan swojego konta.

A czy Ty używasz aplikacji mobilnej do zarządzania swoim kontem bankowym?

Comments

The comment section is currently empty.

Share your thoughts...

Your email address will not be published. Required fields are marked *Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023