Google Maps dla iOS są do dupy.

11 years ago by Sebastian

- - -

Tytuł mówi sam za siebie. Mapy Google dla iOS są skopane w dość specyficzny sposób. Wszystko jest w porządku jeśli tylko chcesz sprawdzić swoją lokację. Ale stwierdzenie, że jest to świetna nawigacja samochodowa to kompletna bzdura. Może i dane map są aktualne, ale już dane odnośnie samych dróg są już tak pomylone, że nigdy więcej wg nich nie pojadę.

O co chodzi? Po pierwsze Google przy wyznaczaniu ulic zakłada trochę za dużo. Znajdują drogi tam gdzie ich w rzeczywistości nie ma. Każe ci skręcić kiedy nie wolno. Wprowadzi Cię w ulicę jednokierunkową pod prąd. Ludzie śmiali się z map Apple ale szczerze mówiąc to wolę korzystać z map mało dokładnych niż z takich, które wprowadzają mnie w błąd i pośrednio nawołują do łamania prawa o ruchu drogowym.

Wniosek jest prosty. Darmowa nawigacja nigdy nie będzie tak dobra jak płatna. Navigon jeszcze nigdy mnie nie zawiódł i tego wyboru będę się zdecydowanie trzymał.

Comments

The comment section is currently empty.

Share your thoughts...

Your email address will not be published. Required fields are marked *Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023