Cztery premiery, na które czekam

11 years ago by Sebastian

- - - - - -

Nie jestem specjalnie cierpliwy. Jeśli już pojawi się zapowiedź nowego filmu, aplikacji albo po prostu czegoś co mnie interesuje, zazwyczaj nie mogę się tego doczekać. Nerwowo tupię w miejscu jak mały, zachłanny chłopiec. Poza premierą Mailbox nie działo się dla mnie ostatnio nic specjalnego, tym bardziej cieszy mnie, że znowu mam na co czekać.

Pierwszą rzeczą, zapowiedzianą całkiem niedawno, jest nowy wygląd aktualności na Facebooku. To co pokazano wygląda bardzo fajnie i będzie jeszcze bardziej czytelne. I szczerze mówiąc mam to gdzieś, czy nowy Facebook jest kalką Google+. A niech sobie będzie. Google+ i tak nikt nie używa. Jak będzie to wyglądało możesz zobaczyć tutaj i ocenić sam!

Rzeczą kolejną, która zapewne (biorąc pod uwagę ile jeszcze osób czeka w kolejce) nie pojawi się szybko, jest aplikacja Mailbox dla Maca. Ta mała, ale sprytna aplikacja na tyle zmieniła sposób w jaki korzystam z poczty, że praktycznie przestałem ją czytać na komputerze. Nie wszystko da się jednak zrobić na małym ekranie telefonu. Dlatego żądam natychmiastowego wydania Mailbox dla Mac!

Ostatnie dwie rzeczy to filmy. Pierwszym jest mający polską premierę 10 maja 2013 Iron Man 3. Po dwóch pierwszych częściach byłem bardzo zadowolony i niezmiernie cieszę się z powrotu ekstrawaganckiego, bezczelnego milionera, Tony’ego Starka na srebrne ekrany. Trailer bardzo mnie zaintrygował i tylko zaostrzył apetyt.

Drugą produkcją jest Star Trek: Into Darkness, kontynuujący historię opowiedzianą w filmie Star Trek z 2009 roku. Remake był całkiem udany i starał się utrzymać klimat starego Star Treka, więc i tym razem jestem dobrej myśli. Niestety, na ten film przyjdzie mi poczekać jeszcze dłużej, bo do 21 czerwca 2013.

Z czterech wymienionych premier najszybciej będzie miała miejsce ta od Facebooka. Chociaż nie podano żadnego konkretnego terminu, to obiecano szybkie wdrożenie. Filmy - wiadomo. Mają określoną datę premiery. Najgorzej jest, niestety, z Mailbox dla Maca, który gdzieś tam został zapowiedziany, że kiedyś będzie, ale nie wiadomo kiedy. A czego Ty nie możesz się doczekać?

Comments

The comment section is currently empty.

Share your thoughts...

Your email address will not be published. Required fields are marked *Designed by accident by Sebastian Samulczyk © 2023